گروه رویال سعادت به منظور پشتیبانی و توسعه شبکه نمایندگی و عرضه بهتر محصولات خود به مشتریان محترم اقدام به راه اندازی فروش نمایندگی و واگذاری عاملیت نموده است.

واگذاری عاملیت برای افرادی با تجربه کاری مرتبط، توانایی مدیریتی و روحیه تجاری و همچنین توانایی تامین ملک (ترجیح با فروشگاه)، با سرمایه ای جهت خرید نمونه های اولیه و دکور نمایشگاه، می تواند سبب سودآوری، در کنار مزایایی چون کارآفرینی باشد. افراد علاقمند به این حوزه باید به موضوعاتی همچون نیاز به حضور فعالانه خود در صنعت ساختمان، ارتباط با سازندگان ساختمان های لوکس در شهر و منطقه خود آگاه باشند. توجه به این نکته نیز حایز اهمیت است که میزان تلاش افراد با سودآوری رابطه مستقیم داشته و افراد دارای دید بلند مدت به همکاری، با تلاش خود در چارچوب اصول و مقررات شرکت می توانند به موفقیتی تضمین شده و سودآور دست یابند.

رویال سعادت در نظر دارد برای ایجاد یک بستر مناسب، جهت عرضه ی محصولات تولیدی (شامل درب های چوبی ، کابینت ، کمد دیواری) و ارایه ی خدمات پس از فروش، به تمامی مراکز استان ها و شهرستان های کشور نمایندگی فعال اعطا نماید.

انتخاب عاملیت فروش بر اساس شرایطی وفق جدول زیر می باشد.

[ultimate_info_table design_style=”design04″ color_scheme=”custom” color_bg_main=”#000000″ color_txt_main=”#ffffff” color_bg_highlight=”#dd9933″ color_txt_highlight=”#dd9933″ package_heading=”شرایط پذیرش” heading_font_color=”#ffffff” heading_font_style=”text-decoration:underline;”]
1 متراژ و موقعیت مکانی محل کار و فروشگاه
2 تنوع محصولات درخواستی از شرکت (درب، کابینت، کمد دیواری)
3 حسن شهرت و سابقه کاری صنفی
4 دکوراسیون و زیبایی نمایشگاه؛ تابلو سر در نمایشگاه
5 اعتبار و گردش مالی مناسب
6 توانایی و امکانات نصب؛ کسب رضایت مشتری
[/ultimate_info_table]

در صورت تمایل به همکاری با گروه رویال سعادت، لطفا با مدیر فروش شرکت سرکار خانم آرزو ابدی تماس بگیرید. تلفن همراه: 09128334831

Menu