کارخانه رویال سعادت تولید کننده درب ضد سرقت با کیفیت بالا و قفل کاله ترک، استراکچر محکم می باشد. درب ضد سرقت همان‌گونه که از اسم آن مشخص است به درب‌های گفته می‌شود که به لحاظ نوع قفل و فلز بودن چارچوب و درب؛ مانع ورود سارقین شده، در مقابل هرگونه دست‌کاری، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل‌اطمینان باشد. شایان‌ذکر است اطمینان به‌منزله صد در صد نبوده ولی در مقایسه با درب‌های معمولی می‌توان تفاوت بسیار زیادی را مشاهده نمود و به استحکام درب‌های ضد سرقت پی برد؛ برخلاف درب‌های معمولی این‌گونه درب‌ها در مقابل فشار، برش، اهرم و دست‌کاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بسیار بیشتری از درب‌های معمولی حتی با نرده‌های حفاظتی دارند.

 

درب ضد سرقت چیست؟

به‌طورکلی درب ضد سرقت از یک لایه داخلی از جنس فولاد ساخته شده که این لایه با دو لایه دیگر از جنس چوب روکش داده می‌شود. در فضای داخلی این درب‌ها عایق پشم سنگ با دانسیته بالا (یا یونیلیت )کار گذاشته می‌شود که نوعی عایق صوتی و حرارتی به شمار می‌آید. قفل‌ و یراق‌آلاتی که در این نوع درب به کار می‌روند با درب‌های معمولی متفاوت و از نوع گاوصندوقی هستند. درواقع درب توسط دو یا سه قفل به چهارچوب متصل می‌شود؛ بنابراین استفاده از درب‌های ضد سرقت نه‌تنها امنیت را برای ساکنین ساختمان به ارمغان می‌آورد، بلکه از هدر رفت انرژی و انتقال سروصدا نیز جلوگیری می‌کند.

انواع درب‌های ضد سرقت از لحاظ قیمت ؟

رویال سعادت یه گروه قیمتی درب ضد سرقت را به مشتریان خود عرضه می نماید

۱. درب ضد سرقت وارداتی از ترکیه

این درب ها بصورت 100% وارداتی بوده و هیچ نوع کاری در ایران روی آنها انجام نمی شوند. کیفیت و دیزاین کارها خاص بوده و معمولا دارای سیستم Mono Lock  می باشند. در صورت نیاز به کاتالوگ و لیست قیمت درب های وارداتی ترک ضد سرقت و اطلاع از موجودی آنها ، لطفا با واحد فروش شرکت رویال سعادت تماس حاصل نمایید.

۲. درب ضد سرقت تولیدی کارخانه رویال سعادت

کارخانه رویال سعادت درب ضد سرقت را بر اساس سفارش ، طرح و رنگ درخواستی شما تولید می نماید. تمامی مدل دربهای چوبی در کاتالوگ رویال سعادت قابل تولید بصورت ضد سرقت نیز می باشد.

درب ها ضد سرقت رویال سعادت دارای ویژگی های زیر می باشند:

 • شکاف بین درب و چهارچوب درب ضد سرقت نبايد بیش از 4-5 میلی‌متر باشد. چراکه اگر شکاف بزرگ‌تر باشد باز کردن درب توسط یک میله خمیده راحت‌تر خواهد بود.
 • به‌طورکلی چهارچوب درب ضد سرقت از جنس فولاد نرم باضخامت 15 الی 18 سانتی‌متر و قطر ورق یک و نیم میلی‌متر است. در این نوع درب‌ها پوشش چهارچوب و درب بارنگ الکترواستاتیک کوره‌ای می‌باشد. همچنین چهارچوب درب از جنس ورق آهن و مجهز به نوار عایق لاستیکی باشد.
 • عایق صدا، عایق حرارت تا 5 ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی‌گراد، مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت ازجمله مهم‌ترین مزیت‌های درب ضد سرقت هستند.
 • لایه یونلیت به‌کاررفته در درب‌های ضد سرقت نوعی عایق حرارتی و صوتی می‌باشند.
 • ضخامت لنگه درب 7 سانتی‌متر و قطر ورق 1.5 میلی‌متر است. به‌طوری‌که کلاف لنگه درب ضد سرقت از قوطی فلزی به ضخامت 4 میل و با ابعاد 50*120 میل می‌باشد که با دستگاه رول فرمینگ ساخته می‌شود و دورتادور لنگه درب را فرا می‌گیرد.
 • تمامی چهارچوب‌ها دارای نوار دزدگیر در دورتادور محیط لنگه درب با برش فارسی بر در کنج‌ها باشد.
 • تمامی چهارچوب‌ها دارای خم و برش کاملاً صاف، تمیز، بدون انحنا و دارای برش فارسی بدون موج در محل اتصال باشد.
 • درب ضد سرقت ضد آب بوده و به‌نوعی عایق رطوبتی محسوب می‌شود.
 • کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت، بیانگر کیفیت واقعی آن است. درب ضد سرقتی که سال‌ها مورداستفاده قرارگرفته است باید به‌راحتی، بی‌سروصدا حتی باکمی فشار انگشتان دست بسته شود.
 • لولای درب ضد سرقت باید قابل تنظیم باشد، چراکه لولا جوش این توانایی را ندارند.
 • درب ضد سرقت باید با بتن یا پلاستوفوم پر شود گرچه هزینه پر کردن با پلاستوفوم گران‌تر است اما امنیتی که ارائه می‌نماید بیشتر است.
 • درب امنیتی قابلیت نصب چشمی، آلارم و قفل دیجیتال را دارا می‌باشد.
 • دستگیره‌های داخل و خارج از جنس آلومینیوم و با کیفیت رنگ بالا باشد.
 • رویه ام دي اف باضخامت ۸ میلی‌متر با تضمین عدم‌تغییر رنگ در طول مدت استفاده باشد.
 • عایق میانی پرشده به ضخامت ۴۵ میلی‌متر بوده و از جنس یونولیت فشرده كه عایق صوتی و آنتی باکتریال است.
 • باز شوی مفید درب حداقل 98 سانتی‌متر باشد و قابلیت تولید ابعاد سفارشی نیز وجود دارد.

 

۳. درب ضد سرقت اکونومی

درب های ضد سرقت جهت پروژه های ساختمانی و مشتریانی که قیمت اقتصادی درب ها برایشان اهمیت دارد، گزینه بسایر مناسبی می باشد. این درب ها علاوه بر توجه به کیفیت و استفاده از قفل های خوب دارای قیمت ارزان می باشند. پر فروش ترین درب با این پروه را می توان با طرح های زیر ارائه نمود:

درب ضد سرقت مدل ونوس

درب ضد سرقت مدل آبنوس

درب ضد سرقت مدل بیسکوییتی

درب ضد سرقت روکش راش

درب ضد سرقت روکش PVC

M212
M218-Walnut
NORM
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.57 PM (1)
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.57 PM (1)
WOOH
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.57 PM (2)
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.58 PM (1)
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.58 PM (2)
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.58 PM (3)
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.58 PM
WhatsApp Image 2022-01-02 at 3.44.59 PM
Menu