درب فریم لس(Frameless)

درب فریم لس
frameless

جدیترین محصول در صنعت دکوراسیون و طراحی داخلی، درب فریم‌لس Frameless میباشد. به طور کلی هدف از طراحی این نوع از درب توسط مهندسین معمار، حذف نمای چارچوب در طراحی می باشد. در مدل فریم لس وقتی درب بر روی چهارچوب بسته می شود، چهارچوب دیده نمی شود. حتی می توان در این مدل طراحی درب و دیوار را یکسان نمود ( رنگ یا کاغذ دیواری). اثر این طراحی داخلی زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می نماید. ارتفاع این درب را می توان تا سه متر تولید نمود.

در طرحهای قدیمی‌تر چهارچوب که به نام چهارچوب فرانسوی مرسوم است شما در هر طرف درب حداقل یک زوار چند سانتی را مشاهده می‌کردید که بدون زیبایی به دیوار متصل شده بود، در چارچوب های چوبی نیز روکوب های چوبی همانند یک قاب بزرگ در وسط طراحی داخلی خودنمایی می کند. ولیکن در طرح چهارچوب فریم لس این مشکل حل شده است و شما شاهد طراحی مینیمال هستید.

دربهای فریم‌لس یا بدون قاب انواع مختلفی دارند و هر کدام متناسب با نیاز و سلیقه مشتری و براساس شرایط و جزئیات محل نصب به طور مجزا ساخته می‌شوند. این نوع درب‌ها تکمیل کننده سبک مینیمالیستی یا مدرن منازل هستند.

یک مجموعه کامل از درب فریم لس (بدون قاب یا فریم لس) شامل:

  • چارچوب آلومینیومی
  • درب
  • لولاهای مخفی
  • قفل مغناطیسی
  • دستگیره

رویال سعادت با ارائه بهترین المان برای فریم درب های مدرن، به خوبی پاسخگوی نیاز و خواسته‌های روز افزون معماران، طراحان داخلی در رابطه با درب های داخلی می باشد.

درب فریم لس
درب فریم لس(frameless)

فریم لس
frameless

تیم تخصصی ما همگام با طراحی و پیاده سازی درب های فریم لس در کنار شما می‌باشند تا المان‌های جدیدی برای دربهای لولایی پیشنهاد دهند که متناسب با دکوراسیون مدرن منزل شما باشد.

طراحی داخلی به سبک مینیمالیستی نیاز به درب‌های مخفی دارد که بدون قاب بوده و تجهیزات سخت افزاری آنها مشخص نباشد. متریال برند هفله آلمان و کیفیت ساخت بالا به همراه تکنولوژی مدرن تضمین می‌کند تا این درب‌ها به خوبی بار وارد شده از طرف ساختمان را تحمل کرده و پاسخگوی پیش نیازهای تعیین شده برای داشتن یک معماری پایدار باشند.

Menu